Domů

    O nás

 

    Servis

    Galerie

   Kontakt

  Tak trochu z historie našeho působení v opravárenství:

 Naše společnost byla založena v roce 1993 a v počátcích se  zabývala jen servisem velkých traktorů české výroby a malotraktorů

 taktéž domácí produkce, zřídka opravami některých zemědělských strojů.

Tato činnost trvá do dnes a k ní přibyly přestavby traktorů, na přední pohon,hydrostatické řízení u starších typů traktorů,opravy předních konzolí, zajištění měření emisí  a provedení STK.

Postupem času s přibýváním potřeb v oboru opravárenství se činnost rozrůstala o zámečnické, soustružnické a frézařské práce.

Dále se náš směr začal ubírat pomalinku ke svařování různých materiálů a to především konstrukčních ocelí, ocelí na odlitky,litiny,hliníkových slitin včetně navařování.

K tomuto už byl jen krůček k výrobě a opravám hydraulických válců, ke kterým si vyrábíme komponenty, oka,matky,vstupy,sami, jinak pístní tyče a honované trubky používáme od dodavatelů a pracujeme jak s metrickými tak palcovými komponenty.

S příchodem hydrauliky nastoupila potřeba výroby armování hydraulických hadic,prozatím od světlost DN6 až DN25,

pracovním tlakem 400barů.

Poslední doplňkovou činností pro naše zákazníky je pneuservis nákladních,stavebních a  pneumatik,včetně oprav plášťů a prodeje pneumatik.

Nejsme záručním,ale jen pozáručním servisem traktorů,ale tím neklesá kvalita a svědomitost prováděných prací a použitých dílů.